Filtr G4

Filtr EU4

Stosowane jako filtry wstępne lub zasadnicze w systemach instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki swojej budowie charakteryzują się dużą pyłochłonnością przy relatywnie niskich oporach.

MEDIUM FILTRACYJNE – EU-4 z których wykonywane są kieszenie filtracyjne zapewniające dużą powierzchnie filtracji. Całość jest wklejona i uszczelniona w ramce wykonanej ze stali ocynkowanej.

Filtr kieszeniowy G4

Zajmujemy się także sprzedażą filtrów EU4, które są gwarancją skutecznego i dokładnego oczyszczania powietrza z różnego rodzaju szkodliwych substancji. Filtry te są mechaniczną barierą dla zanieczyszczeń i wykorzystuje się je w formie niezależnego elementu filtracji powietrza, jak i w przypadku produkcji nieco bardziej złożonych filtrów do wentylacji. Proponujemy Państwu zakup filtrów EU4 oraz włóknin o zróżnicowanym stopniu filtracji, grubości, ciężarze oraz przepustowości.

Filtry G4 stosowane są jako filtry wstępne lub zasadnicze przede wszystkim w systemach instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki swojej budowie charakteryzują się dużą pyłochłonnością przy relatywnie niskich oporach. Medium filtracyjne – G-4, z których wykonane są kieszenie fi¬ltracyjne zapewniają dużą powierzchnię fi¬ltracji. Całość jest wklejona i uszczelniona w ramce wykonanej ze stali ocynkowanej. Filtry G4 592x592x360 znajdą swoje zastosowanie w miejscach takich jak: budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, szpitale, przemysł spożywczy, maszynowy, chemiczny, farmaceutyczny itp.

filtr g4
filtr kieszeniowy eu4

Filtr EU4 zgodny z europejskimi normami

Wszystkie wytwarzane przez nas filtry, w tym również G4 592x592x360 spełniają wszelkie warunki obowiązujące w Unii Europejskiej. Doskonale spisują się w centralach wentylacyjnych między innymi: VTS, VBW, FRAPOL, SWEEGON, DOSPEL, JUWENT jak również w szafach klimatyzacji precyzyjnej: DENCO, HIROSS itp. Stosowane do produkcji surowce i materiały są pochodzenia europejskiego i posiadają wszelkie stosowne dopuszczenia.

Jakie jest zastosowanie filtrów EU4?

Filtr ten służy przede wszystkim do oczyszczania powietrza podczas filtracji wstępnej, jak i dokładnej. Może on służyć jako filtr wstępny lub zasadniczy w układach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Dzięki bardzo dobrej chłonności oraz przepustowości stosuje się go również w szafach sterowniczych, maszynach, sprężarkach i nie tylko. Filtry EU4 są zgodne z warunkami technicznymi wyrobów i mogą być wykorzystywane zgodnie z normą EN 779 „przeciwpyłowe filtry powietrza do wentylacji ogólnej”.

filtr eu4

Dane techniczne:

– Zastosowania: Budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, szpitale, przemysł spożywczy, maszynowy, chemiczny, farmaceutyczny itp.

– Wymiary: Standardowa grubość 25mm. Możliwe jest wykonanie filtrów w ramkach o grubości 20 mm

– Jak zamawiać: Prosimy o podanie wymiarów (szerokość, wysokość, długość kieszeni), klasy filtracji, ilość kieszeni, ilość filtrów

Właściwości:

Typ G4

  • Klasa filtracji wg PN-EN-779 EU-4 (G-4)
  • Średnia skuteczność filtracji (Am) (Am%) 90%
  • Początkowy spadek ciśnienia (Pa) 40-60
  • Zalecany końcowy spadek ciśnienia (Pa) 280
  • Max. temperatura pracy (℃) 80
  • Wytrzymałość na wilgoć (%) 100
filtr kieszeniowy g4