Filtry do centrali wentylacyjnej

Profesjonalne filtry do central wentylacyjnych

Jesteśmy producentem filtrów do central wentylacyjnych, który nieprzerwanie od 1998 roku specjalizuje się w produkcji kieszeniowych, kasetowych i płaskich filtrów. Ich przeznaczeniem jest zarówno wentylacja, jak klimatyzacja w klasach od G-3 do F-9 (wg PN-EN-779), we wszystkich dostępnych rozmiarach. Wszystkie wytwarzane przez nas filtry do centrali wentylacyjnej spełniają warunki obowiązujące w Unii Europejskiej. Doskonale spisują się w centralach wentylacyjnych między innymi: VTS, VBW, FRAPOL, SWEEGON, DOSPEL, JUWENT jak również w szafach klimatyzacji precyzyjnej: DENCO, HIROSS itp. Zautomatyzowana linia produkcyjna pozwala w krótkim czasie na realizacje zamówień i wysoką jakość oferowanych produktów. Cena naszych filtrów zależna jest od specyfiki danego zamówienia.

filtr do centrali wentylacyjnej
filtr powietrza do wentylacji

Filtry do centrali wentylacyjnej gwarancją czystego powietrza

Odpowiednia czystość powietrza jest bardzo istotna zarówno ze względów technologicznych (przemysł elektroniczny, optyka, farmakologia) oraz z uwagi na konieczność zachowania odpowiedniego komfortu w pomieszczeniach biurowych, czy też mieszkalnych. Pyłki, alergeny i kurz przedostają się do różnych pomieszczeń szczególnie w okresie grzewczym, aa przez ciągłą cyrkulację powietrza mogą wpływać negatywnie na zdrowie człowieka.

Jego niekorzystne działanie dotyczy nie tylko układu oddechowego ale również pokarmowego, czy kondycji skóry. Istnieje również widoczna zależność między czystością powietrza a funkcjonowaniem części elektronicznych różnych urządzeń. Zanieczyszczenie powietrza wpływa niekorzystnie na działanie często drogiego sprzętu.

Filtry do central wentylacyjnych – cena

Od samego początku naszej działalności stawiamy zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu. To właśnie między innymi dlatego oferujemy im trwałe i niezawodne filtry do central, które działają sprawnie i niezawodnie. Warto również podkreślić, że każdy z nich dostępny jest w atrakcyjnej cenowo ofercie przygotowywanej pod konkretne zamówienie.